РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000655213<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Буслов П. В. 
Аналіз особливостей застосування моделей комунікацій у соціальних групах та віртуальних співтовариствах / П. В. Буслов // Безпека інформації. - 2017. - 23, № 1. - С. 39-44. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Проведено дослідження особливостей застосування моделей комунікації у соціальних групах. Зокрема, охарактеризовано сутність та особливості функціонування різнохарактерних соціальних груп. Виділено ключові характеристики соціальних груп: стабільність; згуртованість й єдність їх членів; однорідність складу. Позначено ознаками поділ соціальних груп на категорії: відповідно до характеру взаємодії, способу її здійснення, кількісного складу чи соціально значимих рис. Встановлено роль і значення комунікацій у соціальних групах. Зазначено, що комунікація в соціальних мережах у глобальному інформаційному просторі являє собою практично безпосереднє, контактне спілкування користувачів між собою подібне комунікації в соціальних групах у діалоговій чи полілоговій формі. Визначено специфіку використання моделей міжособистісної комунікації у соціальних групах. Зазначено, що найбільш доцільним є застосування у соціальних групах інтерактивної та діалогічної моделей порівняно з лінійною та трансакційною завдяки наявності зворотного зв'язку та забезпечення адекватності сприйняття інформації. Виділено перспективи використання результатів дослідження соціальних груп, зокрема, віртуальних співтовариств, для удосконалення комерційної діяльності компаній з використанням інформаційних технологій. Обгрунтовано необхідність створення графічної моделі процесу побудови системи консолідації інформації про клієнтів у межах інструментального засобу моделювання бізнес-процесів. Проведене дослідження є підгрунтям для подальшої розробки та впровадження моделей систем консолідації інформації у соціальних групах користувачів мережі Інтернет на основі системологічного класифікаційного аналізу.


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*4 + С5*676 + С5*333.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100841 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського