РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000655240<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ляшенко О. М. 
Економічна безпека підприємств: тенденції та підходи до оцінювання / О. М. Ляшенко, Р. В. Марков // Стратегіч. пріоритети. - 2016. - № 3. - С. 213-219. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Питання економічної безпеки є важливими для підприємств різного розміру і галузевої належності. Поява нових небезпек у зовнішньому та внутрішньому середовищі, ускладнення протидії загрозам через обмеженість ресурсів або утруднення в узгодженні інтересів різних стейкхолдерів негативно впливають на економічну безпеку підприємств. Утім, тенденції, які прямо чи опосередковано характеризують економічну безпеку підприємств різних секторів економіки, є різними. Водночас, наявні підходи до оцінювання економічної безпеки не завжди коректно це відображають. Крім того, переважна більшість таких підходів має статичний характер. Майже відсутні інструменти перспективного оцінювання економічної безпеки підприємств. В умовах зламоподібних тенденцій розвитку і високошвидкісного перебігу подій потрібні нові підходи до оцінювання економічної безпеки підприємств, які враховували динаміку і особливості перспектив їхньої діяльності. Мета роботи - формулювання принципових засад оцінювання економічної безпеки підприємств з урахуванням особливостей їх діяльності у часі. Запропоновано селективний підхід до оцінювання економічної безпеки підприємств. Висновки: неередитарність тенденцій розвитку і висока швидкість змін у зовнішньому та внутрішньому середовищі висуває нові вимоги до оцінювання економічної безпеки підприємств. Оцінювання економічної безпеки підприємств має здійснюватись у парадигмальному полі "універсальність - унікальність". "Гібридизація" загроз, дивергенція інтересів стейкхолдерів та обмеженість ресурсів потребують модифікації підходів до оцінювання економічної безпеки підприємств.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.306 + У9(4УКР)290-995

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25775 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського