РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000655980<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Луценко Т. М. 
Методи оцінки біологічної активності рекомбінантного інтерлейкіну-7 людини і дослідження стабільності препарату на його основі / Т. М. Луценко, Д. Б. Старосила, С. Л. Рибалко, О. Ю. Галкін // Наук. вісті НТУУ "КПІ". - 2016. - № 3. - С. 48-54. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Інтерлейкін-7 є одним із найважливіших регуляторних цитокінів імунної системи. Рекомбінантний інтерлейкін-7 (рІЛ-7) людини у водних розчинах піддається механізмам хімічного розкладання, таким як протеоліз, окиснення, дисульфідний обмін, олігомеризація тощо. Подібні зміни впливають на строк придатності препарату на основі рІЛ-7. Оцінку біологічної активності рІЛ-7 можна проводити через його противірусну активність. Мета дослідження - порівняння методів інгібіції репродукції вірусів грипу, простого герпесу та гепатиту С рІЛ-7 людини та дослідження стабільності препарату на його основі. Використано перещеплювані культури клітин: нирки собак, нирки бика та нирки африканської зеленої мавпи Vero. Використано такі віруси: сурогатний вірус гепатиту С (вірус бичачої вірусної діареї (ВБВД)), вірус грипу (штам A/FM/1/47(H1N1)), вірус простого герпесу 2 типу (ВПГ-2) (штам ВН). Для визначення антивірусної активності рІЛ-7 за умов in vitro використано добову перещеплювану культуру клітин. Клітини вирощували на середовищі RPMI-1640. Показано, що рІЛ-7 у буферних стабілізуючих розчинах і культуральному середовищі через 1 тиж зберігання був активним до розведення 0,003 мкг/мл проти вірусу ВБВД. За результатами досліджень антивірусної активності препарату рІЛ-7 у буферних розчинах та культуральному середовищі проти вірусу грипу A/FM/H1N1 зроблено висновок, що зберігання препарату в буферних розчинах і в інтактному стані за температури 4 <^>oC протягом 1 тиж не впливало на його антивірусну активність; антигерпетична активність препаратів залишалася ефективною. Антивірусна активність препаратів у стабілізуючому розчині зберігалася впродовж 3-х міс, що є передумовою для розробки на їх основі рідких лікарських форм фармацевтичних препаратів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е70*743.3 + Р281.811.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16492 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського