РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000655986<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Поліщук В. Ю. 
Сучасні можливості отримання ефірної олії з ароматом троянди / В. Ю. Поліщук, О. М. Дуган // Наук. вісті НТУУ "КПІ". - 2016. - № 3. - С. 69-77. - Бібліогр.: 32 назв. - укp.

Ефірна олія троянди є однією з найцінніших ефірних олій, вона користується великим попитом і широко застосовується у парфумерно-косметичній, харчовій і фармацевтичній галузях. Проте традиційні методи її виробництва мають певні недоліки, тому актуальними стають біотехнологічні методи одержання ефірної олії з ароматом троянди. Мета дослідження - аналіз сучасних літературних джерел щодо можливості одержання ефірної олії з ароматом троянди традиційними та біотехнологічними способами, пошук найбільш перспективних мікроорганізмів для подальших досліджень. Здійснено моніторинг та аналіз вітчизняних і зарубіжних літературних джерел. Розглянуто традиційні методи одержання трояндової ефірної олії, її властивості та застосування. Виявлено роди мікроорганізмів, здатних синтезувати запашні з'єднання, що входять до складу ефірної олії троянди. Представники роду Eremothecium належать до перспективних продуцентів, що синтезують як рибофлавін, так і компоненти трояндової ефірної олії (beta-фенілетанол, гераніол, цитронелол і нерол). Зроблено висновки, що економічна доцільність виробництва на основі Eremothecium може бути збільшена за рахунок комплексного одержання рибофлавіну та ефірної олії для задоволення потреб у них медичної, фармацевтичної, парфумерно-косметичної та харчової промисловості.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л682.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16492 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського