РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000656404<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Колобродов В. Г. 
Математичне моделювання статичного зображуючого Фур'є-спектрометра для дистанційного зондування Землі / В. Г. Колобродов, Д. В. Поздняков // Наук. вісті НТУУ "КПІ". - 2016. - № 6. - С. 79-84. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Зображуючий Фур'є-спектрометр (ЗФС) - перспективна система для одержання інформації про поверхню Землі в сотнях спектральних діапазонів. Однак розробка такої системи викликає багато труднощів через велику кількість параметрів, які треба врахувати. Мета дослідження - розглянути основні етапи роботи ЗФС і запропонувати послідовність розрахунку основних параметрів приладу. Запропоновано роботу ЗФС статичного типу розділити на 4 етапи. Проектування та розрахунок приладу запропоновано проводити за цими етапами. У результаті математичного моделювання запропоновано послідовність проектування ЗФС статичного типу на базі інтерферометра Сан'яка. Виділено 4 основних етапи його роботи: формування зображення вхідною оптикою в площині вхідної щілини, формування інтерференційної картини на приймачі випромінювання, формування сигналу приймачем випромінювання, обробка сигналу та відновлення спектральної характеристики. Таке розділення надає змогу в подальшому досліджувати окремо вплив кожного з цих етапів на характеристики приладу в цілому. Зроблено висновки, що запропонована послідовність надає змогу визначити основні параметри та характеристики ЗФС статичного типу на базі інтерферометра Сан'яка, необхідні на етапі проектування: фокусну відстань вхідного об'єктива, його поле зору, ширину смуги огляду, спектральний діапазон і кількість спектральних каналів, параметри матричного приймача випромінювання, а також прискорити та спростити процес створення та оптимізації базової моделі ЗФС.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д131 + Д23

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16492 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського