РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000658827<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Бачинська О. М. 
Розвиток видовищних форм мистецтва в Українській Державі гетьмана Павла Скоропадського: історичний аспект : автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.01 / О. М. Бачинська; Кам'янець-Поділ. нац. ун-т ім. І. Огієнка. - Кам'янець-Подільський , 2016. - 20 c. - укp.

Розкрито історичний аспект розвитку видовищних форм мистецтва в Українській Державі гетьмана П. Скоропадського. Наведено напрями державної політики стосовно видовищних мистецтв і шляхи її реалізації, вплив на їх розвиток перебування окупаційних військ Центральних держав, відношення до них місцевих органів влади і самоврядування. Проаналізовано умови та головні проблеми у розвитку театрального, кінематографічного, музично-хорового й естрадно-циркового мистецтва. Підкреслено, що взаємодія державних органів влади, місцевого самоврядування, підприємців і громадськості надавала конкретні результати. На прикладі досліджуваного періоду доведено, що, незважаючи на суспільно-політичні й економічні обставини, видовищні мистецтва не лише добре слугують відпочинку, але й здійснюють певний вплив на населення через доступність у сприйнятті та легкості донесення різноманітних ідей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)611.34-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА423170 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського