РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000659185<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Пехньо Н. В. 
Гіперглікозильований хоріонічний гонадотропін - прогностичний критерій розвитку ускладнень вагітності / Н. В. Пехньо // Здоровье женщины. - 2017. - № 5. - С. 82-85. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Мета дослідження - оцінювання прогностичної значущості рівня сироваткового гіперглікозильованого хоріонічного гонадотропіну людини (гХГЛ) щодо розвитку ускладнень вагітності, які призводять до порушень стану плода. Обстежено 382 вагітні, які знаходились на обліку, були госпіталізовані у разі виникнення ускладнень вагітності та народжували у КМПБ N 2 (м. Київ). Усім вагітним проведено визначення сироваткового гХГЛ у терміні 8 - 10 тижнів гестації, оцінено перебіг вагітності. Зниження рівня гХГЛ є маркером недостатньої інвазії трофобласта, що з високою вірогідністю призведе до формування плацентарної дисфункції і зумовить розвиток різноманітної акушерської патології, яка ускладнює перебіг вагітності та є фактором ризику антенатальних втрат і неонатальної захворюваності. Визначення рівня гХГЛ у I триместрі вагітності надасть можливість виокремити вагітних групи ризику щодо формування плацентарної дисфункції та запропонувати проведення комплексу моніторингових заходів, спрямованих на раннє виявлення порушень перебігу вагітності та їх вчасне усунення. Це сприяє запобіганню формуванню тяжких патологічних станів під час вагітності як у матері, так і у внутрішньоутробного плода, що відповінадає сучасним напрямам розвитку медичної допомоги, а саме: прогнозування, профілактика та індивідуальний підхід.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.21-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського