РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000660341<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Бездітко Н. В. 
Клініко-економічний аналіз різних стратегій лікування гемофілії A / Н. В. Бездітко, О. В. Стасишин // Клініч. фармація. - 2017. - № 1. - С. 10-18. - Бібліогр.: 27 назв. - укp.

Хоча гемофілія є рідкісним захворюванням, його лікування є високовартісним, а витрати в основному пов'язані із вартістю препаратів концентратів факторів згортання крові. Мета роботи - оцінка клініко-економічної доцільності застосування rFVIIa (препарат новосевен) для лікування пацієнтів з гемофілією у порівнянні зі схемами, що грунтуються на застосуванні APCC (препарат Фейба). Клініко-економічний аналіз проведено за допомогою методу "загальна вартість захворювання" з використанням моделювання шляхом побудови дерева рішень. У даному дослідженні визначалися лише прямі витрати на фармакотерапію. Вартість упаковки кожного з аналізованих препаратів відповідала задекларованій ціні станом на грудень 2016 р. Аналітичну модель "дерева рішень" розроблено для розрахунку витрат на амбулаторне лікування легких та помірних кровотеч. За рахунок більш високої клінічної ефективності використання rFVIIa як першої лінії терапії надає змогу зекономити від 32 до 42 % під час лікування одного пацієнта, що за умов сучасного українського фармацевтичного ринку складає від 170326,4 до 252990,4 грн (за адаптованого варіанта терапії), та до 291743,1 грн за базового варіанта. У разі використання rFVIIa як першої лінії терапії нижчими виявилися витрати протягом усього життя і приблизно на 10 % нижче, ніж за використання АРСС. Висновки: застосування препарату новосевен є економічно більш доцільним і надає змогу як покращити результати лікування, так і більш раціонально витрачати грошові ресурси на лікування цих хворих.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р411.023.6-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15836 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського