РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000661056<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Мальченко О. А. 
Патогенетичне обгрунтування підходів до корекції пошкоджень тканин кінцівки при експериментальному реперфузійному синдромі : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.03.04 / О. А. Мальченко; НАН України, Ін-т фізіології ім. О.О. Богомольця. - Київ, 2016. - 23 c. - укp.

Дисертація присвячена проблемі встановлення ролі протеолітичних і вільнорадикальних механізмів у патогенезі розвитку реперфузійного синдрому й експериментального обгрунтування патогенетичних підходів до медикаментозної корекції зазначеної патології за допомогою поєднаного застосування антиоксидантів і інгібіторів протеїназ і аналогів природного простагландину Е1. На підставі результатів експериментальних досліджень визначено ключові патогенетичні протеолітичні та вільнорадикальні механізми розвитку місцевого пошкодження м’язової тканини за експериментального синдрому ішемії / реперфузії та виявлено їх вплив на ультраструктурні зміни в ушкодженій ділянці. Встановлено, що фармакологічна корекція поєднаним застосуванням кверцетину, апротиніну й аналога природного простагландину Е1 запобігає біохімічному, морфологічному й ультраструктурному пошкодженню скелетних м'язів за синдрому ішемії / реперфузії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.198-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА423001 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського