РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000661809<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Креч А. В. 
Композиційні сцинтилятори та особливості їх радіаційної стійкості / А. В. Креч, М. З. Галунов // Укр. фіз. журн.. - 2017. - 62, № 7. - С. 565-578. - Бібліогр.: 37 назв. - укp.

У даний час композиційні сцинтилятори знаходять застосування для вирішення все більш широкого кола задач детектування іонізувальних випромінювань, адже композиційні сцинтилятори мають низку переваг у порівнянні з іншими сцинтиляційними матеріалами. З виникненням нової генерації прискорювачів, радіаційні навантаження на детектори в цих прискорювачах суттєво збільшились. Це зумовлює особливу важливість пошуку нових радіаційно-стійких сцинтиляційних матеріалів. Запропоновано використовувати композиційні сцинтилятори, як радіаційно-стійкі матеріали. Найбільш важливим є те, що після опромінення характеристики сцинтиляційного матеріалу можуть суттєво змінюватися. Мета роботи - вивчення особливостей можливих радіаційних руйнувань і перетворень у композиційних сцинтиляторах під дією іонізувального випромінювання. Проведено порівняльний аналіз відносного світлового виходу, прозорості та спектрів люмінесценції залежно від накопиченої дози для композиційних сцинтиляторів, що містять гранули органічних, або неорганічних монокристалів (Gd2SiO5:Ce (GSO), Gd2Si2O7:Ce (GPS), Al2O3:Ti, Y2SiO5:Ce (YSO) та Y3Al5O12:Ce (YAG)). Досліджено та запропоновано можливі механізми та процеси радіаційних змін, які виникають в сцинтиляторах внаслідок опромінення, оскільки вони впливають на радіаційну стійкість композиційних сцинтиляторів.


Індекс рубрикатора НБУВ: В381.53

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26988 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського