РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000662171<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Романчук К. Ю. 
Персоналізація фармакотерапії та її прогнозування у хворих на хронічний гепатит С : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.13 / К. Ю. Романчук; Вінниц. нац. мед. ун-т ім. М.І. Пирогова. - Вінниця , 2016. - 16, [1] c. - укp.

Вперше в Україні одержано дані щодо частоти комбінацій алельних варіантів генів IL-28B та IFNL4 серед здорових громадян України та хворих на хронічний гепатит С (ХГС). На основі комплексного обстеження визначено клінічні особливості перебігу ХГС у залежності від носійства різних комбінацій алельних варіантів генів IL-28B та IFNL4. Доведено, що за носійства С/С генотипу гена IL-28B спостерігаються в 1,26 - 1,68 раза вищі показники холестазу, цитолізу та низький рівень вірусного навантаження. Поглиблено уявлення щодо морфологічних проявів деструкції печінки у хворих на ХГС у залежності від різних комбінацій алельних варіантів генів IL-28B та IFNL4. Виявлено зв'язок ступеня активності запального процесу в тканині печінки з наявністю окремих генотипів генів IL-28В та IFNL4. Уточнено наукові дані щодо ефективності комбінованої противірусної терапії ХГС, яка загалом досягалася в 51,48 % хворих, інфікованих 1-м генотипом вірусу та її залежності від різних комбінацій алельних варіантів генів IL-28B та IFNL4. Встановлено, що частіше СВВ досягалась у хворих на ХГС, які були носіями С/С генотипу гена IL-28B та ТТ/ТТ генотипу гена IFNL4. На основі розробленої МСМС моделі встановлено прогностичну вірогідність досягнення СВВ у хворих на ХГС за генетичними та клінічними детермінантами.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.16-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА422666 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського