РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000663814<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Камінський В. В. 
Застосування пероральних естрогенів у жінок із трубно-перитонеальним фактором безпліддя в циклах ДРТ / В. В. Камінський, М. Н. Шалько, І. В. Малишева, Ю. С. Мудра // Репродуктив. эндокринология. - 2017. - № 4. - С. 90-94. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розглянуто доцільність застосування пероральних естрогенів для лікування безпліддя в циклах допоміжних репродуктивних технологій у жінок із трубно-перитонеальним фактором безпліддя. Представлені спостереження та практичні напрацювання на основі мета-аналізу світових тенденцій щодо впливу пероральних естрогенів на стан ендометрія під час проведення контрольованої стимуляції яєчників. В дослідженні проводили додаткове включення у медикаментозне забезпечення програми допоміжних репродуктивних технологій препарату Прогінова у дозі 4 мг на добу з продовженням прийому даного препарату до 12 тижнів вагітності з метою настання вагітності та її фізіологічного пролонгування в жінок із трубно-перитонеальним фактором безпліддя. Отримані результати показали високу ефективність застосування препарату, що містить естрогени, в складі комплексної терапії при проведенні циклів допоміжних репродуктивних технологій. Виявлено, що застосування препаратів естрогену покращує імплантаційну рецептивність ендометрія, впливає на досягнення ним необхідної товщини, що покращує прегравідарну трансформацію ендометрія, позитивно впливає на пролонгування вагітності за наявності загрози її переривання в ранніх термінах (до 12 тижнів). При включенні пероральних естрогенів до стандартної схеми гормонотерапії під час лікування безпліддя методами допоміжних репродуктивних технологій значно збільшилась кількість настання біохімічних вагітностей, кількість діагностованих при ультразвуковому дослідженні клінічних вагітностей, а також кількість вагітностей, пролонгованих до терміну 12 тижнів, у порівнянні зі стандартною схемою лікування без застосування препаратів естрогену. Всі пацієнтки відзначали легкість застосування пероральних форм препаратів естрогену, відсутність побічних ефектів та зручність призначеної схеми гормонотерапії під час лікування. З урахуванням значного позитивного ефекту від застосування препарату Прогінова в комплексній схемі медикаментозного забезпечення програми допоміжних репродуктивних технологій відзначена висока доцільність його використання як стандартної схеми фармакологічної підтримки функціональності ендометрія та пролонгування вагітності в терміні до 12 тижнів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р712.54-5 + Р716.11с

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101004 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського