РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000664227<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Бутенко С. С. 
Основні характеристики ліберального, соціалістичного, марксистського та консервативного філософсько-правових трактувань власності, які сформувалися за нових часів / С. С. Бутенко // Держава та регіони. Сер. Право. - 2017. - Вип. 2. - С. 130-140. - Бібліогр.: 39 назв. - укp.

Проаналізовано основні філософсько-правові ліберальні, соціалістичні, марксистські та консервативні концептуальні підходи до розуміння суті власності, які сформувалися за Нових часів та в подальшому були реалізовані на практиці після приходу до влади їх прихильників деяких країнах Європи та Північної Америки. Досліджено історичні передумови, філософські та релігійні канони, звичаї та морально-етичні проблеми генезису людського суспільства за Нових часів, в контекст ті їх формування під впливом питань власності. Увагу приділено визначенню впливу інституту приватної власності на економіку зовнішню та внутрішню політику держав та на трансформаційні тенденції щодо суспільних відносин у їх соціумі, формуванню системи законодавства, а також становленню і утвердженню засад судового захисту прав власності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.011:Х831.1 + Х839(4/8)11-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського