РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000665502<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Рудаков К. М. 
Моделювання великих деформацій. Повідомл. 7. Чотири типи деформацій, формулювання TOTAL LAGRANGIAN / К. М. Рудаков // Вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ". Сер. Машинобудування. - 2016. - Вип. 1. - С. 95-106. - Бібліогр.: 25 назв. - укp.

У Повідомленнях 1 - 4 розглянуто, як ідею мультиплікативного розкладання Лі градієнта пружно-пластичних деформацій Коші-Гріна можна застосувати для узагальненого розкладання на випадок одночасної присутності чотирьох типів деформацій: температурної, пружної, пластичних і повзучості; а також встановлені допустимі форми рівнянь стану. У Повідомленні 5 проаналізована проблема вибору відлікової конфігурації для пружних деформацій у випадку термопружності: "розвантаженої" або "початкової". У Повідомленні 6 обгрунтовано варіант ефективного алгоритму для розв'язування крайових задач термопружно-пластичності з великими деформаціями при формулюванні Total Lagrangian. Мета Повідомлення - обгрунтувати варіант ефективного алгоритму для розв'язування крайових задач термопружно-пластичності та повзучості з великими деформаціями при формулюванні Total Lagrangian. Застосовували обгрунтовану на основі другого закону термодинаміки теорію повзучості при великих деформаціях, мультиплікативний розклад градієнта деформацій Коші-Гріна, формулювання Total Lagrangian та підхід, коли пружні, пластичні деформації й деформації повзучості визначаються відносно "розвантаженого" стану. Матеріал - ізотропний метал. Обгрунтували ефективний скінченно-елементний алгоритм обчислення напружень та великих деформацій в твердому тілі з ізотропного матеріалу при повзучості, у формулюванні Total Lagrangian. З його використанням та алгоритму Повідомлення 6 запропонували ефективний алгоритм розв'язування крайових задач у випадку одночасної присутності чотирьох типів деформацій. Цей алгоритм запрограмований в авторській скінченно-елементній програмі ОКА-3D. Розроблений алгоритм є узагальненням ефективних алгоритмів термопружно-пластичності та повзучості, запропонованих автором в 1989 році для малих деформацій.


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29126/маш. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського