РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000665744<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Yachniuk M. 
Improving of students' motor activity as a motivational orientation towards a healthy lifestyle = Підвищення рухової активності студентів як мотиваційна спрямованість до здорового способу життя / M. Yachniuk, I. Yachniuk, Yu. Yachniuk // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2017. - № 1. - С. 124-129. - Бібліогр.: 6 назв. - англ.

Рухова діяльність людини випливає з її біологічних потреб, що формуються під час взаємодії з навколишнім середовищем. Але сама по собі проблема не визнає характеру діяльності суб'єкта, тому що може бути задоволена різними предметами та засобами, а предмет задоволення визначається тоді, коли людина починає діяти. Для вивчення мотивації до підвищення занять рекреаційною діяльністю проведено анкетування студентської молоді Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. За допомогою проведеного анкетування встановлено, як саме молодь зазвичай проводить свій вільний від навчання час, з якою метою студенти хотіли би займатися; виявлено фактори, які спонукають їх до рекреаційної діяльності, причини, які заважають їм займатись обраними видами рекреаційно-оздоровчих занять та який ефект бажають вони отримати від подібного роду занять. Виявлено, що більшість студентської молоді бажає займатися рекреаційною діяльністю, але в них існують певні перепони для систематичних занять. Встановлено, що перевага надається тим видам діяльності у вільний час, які не потребують спеціального обладнання та значних витрат. За результатами соціологічного дослідження виявлено актуальні мотиви, які загалом спонукають студентську молодь до оздоровчо-рекреаційних занять. Потрібно зазначити, що в складній системі чинників, які впливають на стан здоров'я та працездатність молодої людини, пріоритетне значення має рухова активність. Проаналізовані дані надають підстави стверджувати, що проведення вільного часу студентами, з одного боку, залежить від демографічних чинників, соціально-культурного середовища, з іншого - пов'язаний із системою їх ціннісних орієнтації, потреб та інтересів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.483 + Ч511.143

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського