РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000665753<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Mytskan B. 
Sports-animation activities in Pidkarpattiya: status and staffing prospects = Спортивно-анімаційна діяльність у Підкарпатті: стан та перспективи кадрового забезпечення / B. Mytskan, N. Fedyniak, O. Vintoniak // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2017. - № 2. - С. 24-28. - Бібліогр.: 18 назв. - англ.

Мета дослідження - виявити особливості розвитку спортивно-анімаційних послуг у містах Підкарпаття та встановити доцільність підготовки кадрів для забезпечення спортивно-анімаційної діяльності населення в місцях проведення дозвілля. Під час дослідження використано теоретичний аналіз, опитування, статистичні методи. До респондентів у кількості 1200 осіб, які становили генеральну сукупність, входили люди різних професій: учителі, лікарі, студенти, працівники виробничих професій і сфер обслуговування. У кожному населеному пункті опитано по 300 осіб. Установлено, що анімаційна діяльність, виділяючись із низки інших видів суспільної діяльності, має свої характерні ознаки, а саме: реалізується у вільний час; відрізняється свободою вибору, добровільністю, активністю, як ініціативою однієї людини, так і різних соціальних груп; зумовлена національно-етнічними, регіональними особливостями та традиціями; характеризується різноманіттям видів на базі різних інтересів дорослих, молоді та дітей; має гуманістичний, культурологічний, розвивальний, оздоровчий і виховний характер. Проведене опитування показало, що анімаційна діяльність є найбільш популярною в Івано-Франківську (на це вказали 44,0 % респондентів); 36,0 % опитуваних стверджують, що анімація використовується на Буковелі, 14,0 % - у Ворохті та 6,0 % - у Яремчі. Отже, у всіх туристичних центрах Підкарпаття відбулося становлення анімаційної сфери діяльності різних груп населення. При цьому очевидно, що стримувальним фактором є дефіцит кваліфікованих кадрів, які забезпечують анімаційну діяльність, що вимагає відповідного реагування на це навчальних закладів відповідного профілю.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч514(4УКР33) + Ч518.14(4УКР33)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського