РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000665763<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Hakman A. 
Analysis of features of motivational priorities to recreation and recreational activities of different groups of people = Аналіз особливостей мотиваційних пріоритетів до рекреаційно-оздоровчої діяльності різних груп населення / A. Hakman, A. Medved, Yu. Moseychuk, V. Muzhychok // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2017. - № 2. - С. 85-90. - Бібліогр.: 17 назв. - англ.

Причинами недостатньої орієнтації на здоров'я людей і їх залучення до рекреаційно-оздоровчої діяльності (РОД) є недостатня мотивація осіб різних груп населення з дитинства та до старості. Подолання такої ситуації потребує вжиття низки заходів, які передбачають виявлення та створення умов для реалізації мотивів РОД, залучення населення до регулярних занять фізичними вправами протягом життя. Мета дослідження - визначити особливості мотиваційних пріоритетів до РОД різних верств населення. Завдання РОД полягає в тому, щоб зробити активну рухову діяльність більш осмисленою, цілеспрямованою, такою, що відповідає індивідуальним особливостям кожного, хто займається. Е. О. Федоренко запропонувала класифікацію мотиваційних факторів, для школярів, які можна об'єднати в 5 груп: інформаційні, індивідуальні, освітні, інформаційнокомунікативні структурно-фінансові. О. Е. Лихачов виокремлює 3 типи мотивів занять РОД жінок: мотивація об'єктом виду рухової активності; мотивація ситуації та мотив через партнерство. Потрібно зазначити, що мотиваційні фактори для осіб похилого віку, на думку А. В. Бєлорусова, є досить специфічними, а саме: внутрішньоособистісні мотиви, міжособистісні мотиви, мотиви, що діють на рівні спільнот. У результаті досліджень мотивації до РОД різних груп населення виявлено відсутність єдиної взаємодоповнювальної системи розвитку мотиваційних установок протягом життя - з дитинства до старості. Кожен віковий період має свої особливості залежно від умов та оточення, рівня здоров'я та підтримки близьких, можливостей навчатися та розвиватись особисто, рівня отримання задоволення та світосприйняття довкілля.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.14

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського