РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000666270<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кравченко О. В. 
Використання препарату Депантол у лікуванні атрофічного кольпіту в жінок у перименопаузальному періоді / О. В. Кравченко // Репродуктив. эндокринология. - 2015. - № 6. - С. 82-84. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Під час лікування вікового атрофічного кольпіту широко застосовується гормонозамісна терапія. Однак від 30 % до 67 % жінок в менопаузальному періоді та в перименопаузі її не використовують. Дія негормональних лікувальних засобів, які застосовуються в терапії атрофічного кольпіту, має бути спрямована на збереження рівня лактобацил та на покращання регенераторних можливостей епітелію піхви. Саме такі властивості і притаманні препарату депантол. Цей препарат володіє не тільки антисептичною дією, але і стимулює регенерацію слизових оболонок, нормалізує клітинний метаболізм, прискорює мітоз, збільшує міцність колагенових волокон. Проведено дослідження з метою оцінити ефективність препарату депантол при атрофічному кольпіті в жінок у перименопаузі. Під спостереженням знаходилось 52 пацієнтки з діагнозом "атрофічний кольпіт". Всі жінки були в перименопаузальному періоді, вік обстежених коливався від 44 до 52 років. Депантол призначався по 1 супозиторію 2 рази на день протягом 20 днів. Лікування повторювали через 2 тижні: двічі в такому самому режимі протягом 10 днів. Ефективність проведеної терапії оцінювали за даними кольпоцитологічного, мікробіологічного дослідження та рівнем рН. Відчуття сухості в піхві після лікування спостерігалось у 19,2 % жінок, тоді як до лікування - у 84,6 %. Диспареунія після терапії практично не спостерігалась (5,2 %), а до прийому депантолу її частота складала 69,2 %. Контактні кров'янисті виділення після лікування також були відсутні. Зменшення кількості виділень із піхви констатувала переважна більшість пацієнток. Показник зрілості піхвового епітелію після терапії зріс до 75 - 80 балів порівняно з 65 - 70 балами до лікування. Отже, проведене дослідження свідчить, що препарат депантол у жінок із атрофічним кольпітом у перименопаузі забезпечує позитивну антисептичну дію та значну регенеративну активність епітелію піхви, що дозволяє рекомендувати більш широке його використання в клінічній практиці.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р712.59 + Р715.301.1-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101004 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського