РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000667946<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Волкова О. Г. 
Метод зменшення перехідного опору розривних контактів комутаційних пристроїв / О. Г. Волкова // Вісн. Криворіз. нац. ун-ту : зб. наук. пр.. - 2015. - Вип. 39. - С. 78-81. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Теоретично обгрунтовано залежності перехідного опору електричних контактів від дотичної сили стискання без проковзування (величина дотичного зусилля до поверхонь замкнутих контактів не перевищує 0,1 від нормального). Одержано степеневі залежності довжини площадки контакту та змінення перехідного опору від способу силового навантаження. Експериментально підтверджено для мідних (М1), латунних (ЛС-59) та срібних контактів (КМК-А00) зменшення перехідного опору на 33 - 66 %. Надано рекомендації по підвищення роботоспроможності розривних контактів. Запропоновано, як один із методів для забезпечення докладання дотичної складової використовувати ексцентрикові вісі в шарнірних вузлах для базової моделі - контактора перемикача відгалужень обмоток трансформатора КНОА 110/1000. Запропоновано ще на стадії проектування електричного апарату використовувати сучасні методи комп'ютерного моделювання на основі кінцево-елементного аналізу (наприклад ANSYS), які дозволяють оптимізувати конструкцію апарата за критерієм відносності пластичної та пружної деформації, що гарантує збільшення фактичної пощаді контакту та скоротити витрати на розробку нової конструкції та удосконалення існуючих. Приведено результати моделювання взаємодії контактів при різних зусиллях стискання.


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72501 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського