РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000668198<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ревякін Г. В. 
Закономірності циклічного розвитку світової економіки на сучасному етапі / Г. В. Ревякін // Бізнес Інформ. - 2017. - № 9. - С. 106-111. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Виявлено та описано ключові тенденції циклічного розвитку світової економіки. З метою виділення циклічної складової в динаміці зростання світового ВВП було проведено декомпозицію часових рядів за допомогою фільтра Ходріка - Прескотта та проаналізовано взаємозв'язок економічних циклів з динамікою різних показників економічної кон'юнктури. Виявлено та описано стійкі взаємозв'язки між темпами інфляції, рівнем безробіття і поточною фазою економічного циклу. Емпірично доведено справедливість кривої Філліпса: існування зворотно пропорційної залежності між темпами інфляції та рівнем безробіття. Надано нову класифікацію галузей економіки відповідно до їх сприйнятливості стосовно поточної фази економічного циклу. Згідно з цим критерієм всі галузі економіки було розділено на циклічні та нециклічні. Висунуто гіпотезу про існування безпосереднього взаємозв'язку між середньорічними темпами зростання ВВП і структурою національної економіки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-961-31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського