РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000668461<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Перше міжнародне обстеження жінок довело, що незадоволення пацієнтів, пов'язане з лікуванням синдрому полікістозних яєчників, є поширеним явищем // Слово о здоровье. - 2017. - № 1. - С. 23-24. - укp.

Широко поширене незадоволення витратами часу на діагностування синдрому полікістозних яєчників (СПКЯ) та розчарування через брак інформації з цього приводу - два основні висновки з першого великого міжнародного обстеження жінок у такому стані. Зазначено, що на СПКЯ страждають від 9 до 18 % жінок репродуктивного віку, що робить його найчастішою причиною ановуляторного безпліддя. Крім цього, жінки, хворі на СПКЯ, мають вищий за середній рівень ризику розвитку діабету 2 типу, серцево-судинних захворювань, симптомів тривоги та депресії. Зазвичай, жінкам ставлять діагноз, коли вони мають принаймні два з трьох ключових симптомів хвороби: збільшення кількості недозрілих яйцеклітин у яєчниках (так звані полікістозні яєчники), діагностоване на УЗД; трохи підвищений рівень тестостерону або клінічні симптоми підвищеного тестостерону та надлишок волосся на тілі; нерегулярні менструації або їх відсутність. Незважаючи на значне поширення, СПКЯ залишається недостатньо вивченим та неправильно діагностованим. Нове опитування було проведене задля збору даних про особистий досвід діагностування у жінок, інформацію, що надавалася їм, головні фактори занепокоєння щодо СПКЯ, а також потреби у підтримці. Воно складалося з анкети, розробленої міждисциплінарною консультативною групою експертів та розміщеної на сайтах двох найбільших організацій, які надають підтримку хворим на СПКЯ: "PCOS Challenge", яка знаходиться в Сполучених Штатах, та "Verity" з Великої Британії. Результати дослідження передбачають, що оцінювання позитивного відчуття жінки визначається одержанням діагнозу та негативною асоціацією між часом до його встановлення й психологічним комфортомі. Швидке встановлення діагнозу сприятиме ранньому втручанню задля мінімізації наслідків СПКЯ, які викликають найбільше занепокоєння. Задля полегшення ранньої діагностики необхідно налагодити краще інформування громадськості та лікарів про повний спектр ознак СПКЯ на міжнародному рівні. Наголошено, що ці недосконалості ранньої діагностики, інформування та підтримання є очевидними можливостями для покращання досвіду пацієнток від лікування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р712.55-5 + Р712.5-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського