РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000669447<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Вороненко Ю. В. 
Шляхи впровадження європейських принципів і підходів в стратегії розвитку вищої медичної післядипломної освіти в Україні / Ю. В. Вороненко, Ю. П. Вдовиченко, О. М. Вернер, З. В. Малецька, В. М. Проценко // Зб. наук. пр. співробітників НМАПО ім. П. Л. Шупика. - 2017. - Вип. 27. - С. 5-9. - укp.

В системі післядипломної медичної освіти симуляційні технології лежать в основі ряду методик, покликаних допомагати відтворювати клінічні ситуації відповідно до мети навчання, повторення, оцінки та дослідження. Симулятори варіюють від простих фізичних моделей анатомічних структур (наприклад, модель кісток тазу або тренажери для відпрацювання окремих умінь) до складних пристроїв і манекенів з високою механічною реальністю і комп'ютерним управлінням. Враховуючи важливість оволодіння практичними навичками майбутніми фахівцями, в НМАПО ім. П. Л. Шупика було прийнято рішення про запровадження в освітній процес на циклах спеціалізації та інтернатури практичних занять з використанням симуляційних методів навчання (відповідно до наказу ректора від 04.01.2016 № 5 "Про затвердження Плану I етапу впровадження симуляційних методів навчання у НМАПО ім. П. Л. Шупика"). Вбачаючи необхідність забезпечення випереджального розвитку освітньої та наукової діяльності для формування гармонійної особистості як науково-педагогічних працівників, так і в подальшому тих, кого вони навчатимуть, Академією прийнято рішення про підготовку освітньої компоненти Програми діяльності академії, виходячи з прийнятої Стратегії розвитку НМАПО ім. П. Л. Шупика на 2016 - 2020 рр. відповідно до задекларованих процесів згідно вимог стандарту ISO 9001:2015. Завдання, які поставив перед собою колектив НМАПО ім. П. Л. Шупика, сприятимуть в подальшому проведенню реформи системи охорони здоров'я і вищої медичної школи в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)р7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70307 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського