РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000669657<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Капраль І. І. 
Електронні медіа як складова літературного процесу (на прикладі найпопулярніших сучасних українських літературних сайтів) / І. І. Капраль // Наук. зап./Укр. акад. друкарства. - 2015. - № 1. - С. 240-246. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Проаналізовано особливості функціонування найпопулярніших літературних електронних видань і сайтів: ЛітАкцент, Гоголівська академія, Сумно?Ком, Укр.Літ. Домінантами їх діяльності стала популяризація української книжки в Інтернеті. Тематикою ресурсів є проблеми сучасного літературного процесу, видавничі новини, літературні конкурси як можливість реалізації для молодих авторів та як шлях пошуку авторів для видавництва. Найпопулярнішими жанрами літературних електронних видань виявилися рецензії, огляди та репортажі і як такі, що найкраще сприяють популярності автора, промоції книжок та відображають динамічність літературного життя. Віртуалізація літературних та літературно-критичних текстів стає невід'ємною складовою сучасного літературного життя і видавничого процесу, адже взаємодія між окремими літературними сайтами надає змогу оперативно потенційному читачеві стежити за подіями в літературному житті та діалогічно відгукуватися на них.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.14-715 + Ч62с51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70173 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського