РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000669802<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Переяслов А. А. 
Вибір тактики хірургічного лікування дітей з абдомінальним крипторхізмом / А. А. Переяслов, Ю. Р. Доценко // Хірургія дит. віку. - 2016. - № 1/2. - С. 56-60. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Неопущене яєчко - одна з найчастіших вроджених вад сечостатевої системи, що потребує своєчасної хірургічної корекції. Водночас результати хірургічного лікування дітей з крипторхізмом не пов ною мірою задовольняють як хірургів, так і пацієнтів. Мета роботи - визначення тактики хірургічного лікування дітей з абдомінальною формою крипторхізму на підставі даних лапароскопічної діагностики та порівняння результатів традиційних і лапароскопічних втручань у цих пацієнтів. Робота грунтується на результатах хірургічного лікування 80 дітей з абдомінальною формою крипторхізму, серед яких лапароскопічні втручання проведені у 21 (26,25 %) дитини, традиційні - у 59 (73,75 %) пацієнтів. Спираючись на результати лапароскопії, обирали тактику лікування і одно- чи двохетапні втручання, або орхідектомію. Серед традиційних втручань переважала операція за Petriwalski - Schoemaker - у 41 (69,5 %) дитини. Результати двохетапних лапароскопічних втручань дещо кращі порівняно з одноетапним низведенням, проте ця різниця статистично невірогідна (<$E p~>>~0,05>). Безпосередні результати лапароскопічних і відкритих втручань порівнянні, хоча за косметичним ефектом переважають лапароскопічні втручання. Висновки: лапароскопія дозволяє обрати оптимальну тактику хірургічного лікування у дітей з абдомінальною формою крипторхізму і одно- чи двохетапне втручання, а метод низведення яєчка (лапароскопічне чи традиційне) залежить від хірурга.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.696.610.501-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24339 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського