РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000669828<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Hirwa O. 
Ethanol prodution from mucilage and pulp of processed coffee = Виробництво етанолу з продуктів переробки кавових плодів / O. Hirwa, I. Nyagahungu, C. Bitwayiki // Ukr. Food J.. - 2016. - 5, № 3. - С. 523-530. - Бібліогр.: 30 назв. - англ.

Проведено дослідження з метою оцінки виробництва етанолу з продуктів переробки кавовмісної сировини. Як основні компоненти використано зовнішню оболонку та м'якоть плодів кави. В процесі дослідження сусло екстраговано з кавової оболонки та м'якоті та зброджувалося. Використання дріжджів оптимізовано з метою збільшення концентрації редукувальних цукрів. Своєю чергою, кислотний гідроліз призвів до перетворення складних полісахаридів у прості мономери. Невелику кількість меляси та залишків використано для підсилення бродіння. Сухі дріжджі Saccharomyces cerevisiae були регідровані та доповнені поживними речовинами, які також були збагачені азотом, магнієм і вуглецем. Сировина після переробки бродінням була перегнана. Зміна редукувальних цукрів в субстанції показує хід процесу ферментації. Процес бродіння закінчується, коли густина зменшується нижче 6 %. Виявлено, що під час процесу бродіння вміст цукру зменшується, що безпосередньо пов'язано з ефективністю бродіння. З 6,5 л сусла виготовлено 2,3 л етанолу з абсолютним обсягом 45 аб. % що, своєю чергою, складає 35,5 % від загального обсягу сусла. Оскільки pH сусла для бродіння було оптимізовано до 4 - 5, результати показують, що виробництво етанолу може здійснюватися з використанням м'якоті плодів та оболонки кави як додаткових продуктів, що призведе до зменшення забруднення ними навколишнього середовища. Під час дослідження оптимізовано pH і температурні режими на належному рівні для всіх зразків. Зроблено висновки, що переробка побічних продуктів (зовнішньої оболонки та м'якоті плодів кави) в етанол може збільшити потенціал сировинних ресурсів підприємств шляхом виробництва етанолу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л872.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж43715 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського