РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000669997<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гиріна Т. С. 
Медіапрограми інтеграції мігрантів: вимір історії українського радіомовлення Польщі / Т. С. Гиріна // Наук. зап./Укр. акад. друкарства. - 2017. - № 1. - С. 249-256. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

Осмислено історичний досвід створення українцями радіопрограм у ефірі польських радіостанцій. У хронологічній послідовності викладено основні етапи розвитку історії українського радіомовлення Польщі. Констатовано, що перші україномовні радіопроекти в ефірі польських радіостанцій почали з'являтися ще в середині минулого століття та були відгуком на політичні виклики сучасності. Після виникнення у 1956 р. Українського суспільно-культурного товариства україномовні радіопрограми з'явилися в Ряшіві, Щецині, потім у містах Кошалін, Ольштин та Люблін. Наступна хвиля розвитку україномовних радіопрограм у Польщі почалася в 1990-х рр. Результати дослідження також виявили, що українське радіомовлення у Польщі набагато розвиненіше, ніж польське в Україні, адже фінансування національних меншин у нашій державі нижче належного рівня. На конкретних прикладах продемонстровано, що відсутність інформаційного обміну породжує стереотипи, які негативно впливають на взаємодію двох держав.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч620.4(4ПОЛ9=УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70173 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського