РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000670500<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Багатько О. В. 
Ефективність лікування трубно-перитонеальної форми безплідності у програмах допоміжних репродуктивних технологій залежно від протоколу стимуляції суперовуляції / О. В. Багатько, Н. О. Данкович // Здоровье женщины. - 2017. - № 9. - С. 114-116. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Мета дослідження - вивчення ефективності лікування жінок з трубно-перитонеальною формою безплідності залежно від протоколу стимуляції яєчників. Проаналізовано медичну документацію пацієнток, які звернулися у медичний центр "Мати та дитина" у 2012 - 2013 рр. Для порівняння ефективності різних протоколів стимуляції суперовуляції з карток жінок з трубно-перитонеальною безплідністю відібрано картки 387 пацієнток віком до 35 років, яким стимуляцію проводили за стандартними протоколами з подальшим розподілом їх на дві групи: групу К (короткий протокол стимуляції, n = 246) і групу Д (довгий протокол стимуляції, n = 141). В обох групах виконували інтрацитоплазматичну ін'єкцію сперматозоїдів (ICSI). Середня тривалість стимуляції у довгому протоколі була у середньому на 2 дні довшою. Загальна кількість витраченого рФСГ була також достовірно (на 300 МО) більшою. Суттєвої різниці між кількістю бластоцист у цілому та бластоцист високої якості не було. Кумулятивна ефективність лікування через 1 рік після контрольованої стимуляції яєчників становила 82,33 і 77,30 % відповідно. Проведене ретроспективне дослідження встановило, що жінки з трубно-перитонеальною безплідністю у довгому протоколі потребують більш тривалої стимуляції з використанням більших сумарних доз рекомбінантного ФСГ за однакової з коротким протоколом контрольованої стимуляції яєчників кінцевій ефективності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.11с + Р715.54-5

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського