РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000673134<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гончарь М. О. 
Сучасні принципи діагностики та лікування позалікарняної пневмонії (J 12-18) у дітей від З місяців до 17 років: review up to date 2017 / М. О. Гончарь, О. Л. Логвінова, Г. С. Сенаторова, Г. Р. Муратов // Соврем. педиатрия. - 2017. - № 7. - С. 35-45. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Пневмонія залишається найбільш частою причиною смерті дітей перших п'яти років, незважаючи на зменшення частоти захворювання протягом останніх 20 років. Мета роботи - зменшення ускладнень і смертності дітей із позалікарняною пневмонією (ПЛП) шляхом ознайомлення як лікарів первинної ланки, так і вузьких фахівців із сучасними світовими рекомендаціями щодо тактики ведення даного захворювання. Обговорено питання лікування, діагностики, антимікробної терапії, хірургічного лікування. Вибір емпіричної терапії ПЛП залежить від наявності у дитини вакцинації пневмококовою вакциною, вакциною проти Haemophilus influenzae тип b і коклюшу та пасивної імунізації від респіраторної синдикальної вірусної інфекції. Рекомендовано проведення експрес-діагностики вірусу грипу та інших респіраторних вірусів. Інструментальна діагностика ПЛП обов'язково включає пульсоксиметрію та рентгенографію органів грудної клітки в прямій і латеральній проекціях. Наведено схеми антибактеріальної терапії ППЛ та терапії вірусної інфекції, викликаної вірусом грипу; рекомендовано препарати, дозування та схеми призначення залежно від маси тіла та віку дитини. Показано критерії ефективності та тривалості лікування ПЛП, виписки із стаціонару; надано інформацію щодо діагностики і лікування легеневих ускладнень пневмонії. Профілактика ПЛП включає вакцинацію з метою запобігання розвитку пневмонії та її ускладнень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.301.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24603 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського