РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000673742<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Колодійчук В. А. 
Перспективи розвитку зернопродуктового підкомплексу АПК України в умовах уніфікації міжнародних логістичних стандартів / В. А. Колодійчук, І. Б. Яців // Економіка України. - 2017. - № 7. - С. 74-82. - укp.

Інтеграція зернопродуктового підкомплексу АПК України у світові логістичні системи є важливою умовою успішного розвитку національної економіки. Одним з проблемних питань цього процесу в умовах уніфікації логістичних стандартів світової економіки є забезпечення відповідності національних і міжнародних параметрів зерна та продуктів його переробки. З огляду на це дуже важливими є визначення та обгрунтування ефективних напрямів подальшої інтеграції зернопродуктового підкомплексу АПК України у світові логістичні системи. Резерви підвищення ефективності логістичної діяльності, пов'язані з мірою інтегрованості зернопродуктового підкомплексу АПК України у світові логістичні системи, пропонуємо поділити на три напрями: відповідність зерна та продукції його переробки міжнародним стандартам якості; узгодженість техніко-технологічних параметрів переміщення матеріальних потоків логістичних систем; структурна інтеграція інституціональних елементів підкомплексу в глобальне середовище. Для інтеграції національної логістики зернопотоків у глобальні логістичні системи та міжнародне інституційне середовище необхідно узгодити техніко-технологічні параметри машин та обладнання, а також автоматизовані системи управління матеріальними потоками. Слід активніше використовувати прогресивний метод контейнерних перевезень зерна. Уніфікація логістичних стандартів світової економіки як ключова вимога процесів глобалізації національних економік передбачає адаптацію національних стандартів якості зерна до світових, де основна увага приділяється чистоті зернової маси, яка значною мірою залежить від техніко-технологічної складової логістичних систем як на етапі після збиральної обробки зерна, так і в умовах прийняття елеваторами до зберігання або продовольчої чи промислової переробки. Якісні зміни в організації логістичної діяльності в Україні забезпечать відповідність європейським нормам оцінки якості зерна (сертифікація за схемою GTAS) за рахунок дотримання технологічних параметрів і контролю матеріальних (зернових) потоків усіма учасниками логістичного ланцюга.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.151.0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28099 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського