РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000675127<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Варес Я. Е. 
Горбово-крилоподібні імплантати - терапевтична опція для пацієнтів з дефектами дистальних відділів верхньої щелепи / Я. Е. Варес, О. В. Павленко, С. Іде, М. О. Павленко // Соврем. стоматология. - 2016. - № 3. - С. 99-103. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Дистальні відділи верхньої щелепи традиційно вважаються несприятливими для проведення дентальної імплантації, що повіязано, насамперед, з неадекватною кількістю та якістю кісткової тканини, топографічною близькістю верхньощелепного синуса тощо. На етапі передімплантаційної підготовки у вказаній ділянці, як правило, використовуються додаткові хірургічні процедури, спрямовані на збільшення об'єму кісткової тканини, що призводить до збільшення вартості та часу протетичної реабілітації пацієнта. З історії відомо, що для досягнення необхідного об'єму кісткової тканини в дистальних відділах верхньої щелепи була запропонована ціла низка хірургічних втручань, включаючи часткову або повну остеотомію верхньої щелепи, кісткову трансплантацію тощо, з яких найбільшої популярності набули операції "відкритого" та "закритого" синус-ліфту. З часу, коли J. F. Tulasne у 1985 році описав оригінальну техніку встановлення горбово-крилоподібних імплантатів, використання потужних кортикальних ділянок крилоподібного відростка стало предметом практичної цікавості для багатьох фахівців імплантологічного профілю й особливо тих, хто працює в царині кортикальної імплантації. Відображені результати власного досвіду використання горбово-крилоподібних імплантатів у 12-ти пацієнтів, коротко описана техніка їх встановлення та наведені клінічні приклади.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р665.4 + Р665.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16391 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського