РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000676442<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Литвинець Є. А. 
Ефективність фітотерапії у профілактиці вторинного калькульозного пієлонефриту та у метафілактиці сечокам'яної хвороби / Є. А. Литвинець, В. Є. Литвинець // Здоровье мужчины. - 2017. - № 4. - С. 30-32. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Мета дослідження - аналіз ефективності та безпеки використання фітопрепарату канефрон Н з метою запобігання загострень вторинного хронічного калькульозного пієлонефриту (ВХКП) та метафілактики сечокам'яної хвороби (СКХ). Проведено відкрите моноцентрове порівняльне дослідження, в якому взяли участь 60 пацієнтів із СКХ та ВХКП. Вік хворих становив від 28 до 70 років (середній вік - 46,3 +- 2,6 року). Чоловіків було 24 (40,0 %), жінок - 36 (60,0 %). Усім хворим, яких було включено у дослідження, напередодні було видалено камені та проліковано пієлонефрит. З метою метафілактики СКХ та запобігання загострення ВХКП на підставі випадкової вибірки хворих було розподілено на 2 групи. Пацієнтам основної групи (n = 30) було призначено препарат канефрон Н по 2 драже або по 50 крапель тричі на добу протягом 3 міс. Хворі другої групи (n = 30) вживали настоянку фітозбору "Нирковий" по 50 мл тричі на добу протягом 3 міс. Аналіз результатів спостереження за хворими свідчить, що вживання препарату канефрон Н протягом 3 міс після видалення каменів та лікування ВХКП суттєво знижує частоту рецидивів хронічного калькульозного пієлонефриту та утворення рецидивних каменів у нирках. Заключення: канефрон Н не має побічної дії, добре переноситься хворими і може бути рекомендований для застосування з метою профілактики утворення рецидивних конкрементів та загострень ВХКП.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р696.540.112-52 + Р696.504.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24369 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського