РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000676501<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ulianov S. V. 
Lamina-associated chromatin in the context of the mammalian genome folding = Хроматин асоційований з ламінами в контексті просторової структури генома ссавців : (a rev.) / S. V. Ulianov, Yu. Ya. Shevelyov, S. V. Razin // Biopolymers and Cell. - 2016. - 32, № 5. - С. 327-333. - Бібліогр.: 41 назв. - англ.

Інтерфазний хроматин еукаріот характеризується ієрархічної просторовою структурою. Хромосоми ссавців розподілено на топологічно асоційовані домени (тади), взаємодії яких один з одним визначають наявність хроматинових компартментів двох типів, один з яких (A-компартмент) містить активні ділянки геному, а другий - репресовані райони і генні пустелі (B-компартмент). Внутрішня структура ТАДов представлена головним чином хроматиновими петлями між ділянками зв'язування білка CTCF і когезіна. Специфічна побутовій та іншій великомасштабна просторова організація хроматину відіграє важливу роль в регуляції роботи генома. Частина дистанційних взаємодій в хроматині визначається залученням різних районів геному до внутрішніх структур ядра. Ядерна ламина бере участь у встановленні та підтримці просторової структури хроматину. Взаємодії хроматину з ядерної Ламін є значною мірою динамічними, що зумовлює можливість перебудови тривимірної архітектури хроматину в ряді клітинних поколінь і у процесі диференціювання. У роботі сфокусовано увагу на ряді нещодавно одержаних експериментальних даних, що стосуються природи і динаміки взаємодій хроматину з ядерної Ламін.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е0*551.23 + Е60*440.16

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14252 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського