РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000677859<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Гладких Д. М. 
Приватні грошові перекази в Україну в умовах розвитку цифрової економіки: аспект фінансової безпеки держави / Д. М. Гладких // Стратегіч. пріоритети. - 2017. - № 4. - С. 82-90. - Бібліогр.: 27 назв. - укp.

За умов дестабілізації макроекономічної ситуації в Україні внаслідок тривалого збройного конфлікту загострюються проблеми забезпечення національної безпеки у фінансовій сфері, зокрема у її грошово-кредитній та валютній складових. Приватні грошові перекази фізичних осіб з-за кордону є одним з основних джерел доходів значної кількості домогосподарств в Україні та одним із ключових елементів підтримки соціальної та фінансової стабільності в державі. Ці кошти прямують на валютний ринок, збільшуючи пропозицію валюти, відповідно, підтримуючи курс гривні. Для переказу коштів з-за кордону в Україну здебільшого використовуються кореспондентські рахунки банків, міжнародні платіжні системи та неформальні канали. Однак переказ коштів фізичних осіб із РФ в Україну можна здійснювати такими шляхами: поштові перекази; банківські перекази за допомогою системи SWIFT; оформлення кількох платіжних карток на одну особу в російському банку та передача однієї карти в Україну; перекази через соціальні мережі; переказ криптовалюти Bitcoin; переказ електронних грошей. Зважаючи на те, що у структурі цих надходжень Росія зберігає домінуючу позицію, подальші дії України мають спрямовуватися на мінімізацію залежності нашої держави від переказів з-за кордону завдяки збільшенню обсягу та стимулюванню своєчасного надходження в Україну валюти експортерів; накопиченню міжнародних резервів згідно з плановим графіком; ухваленню законопроекту "Про іноземну валюту" та законодавчої бази про валютні деривативи.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)824.07-93

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25775 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського