РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000678184<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Kuk R. S. 
Thermal, structural and pasting properties of Brazilian ginger (Zingiber officinale Roscoe) starch = Термічні, структурні та зв'язувальні властивості бразильського імбирного (Zingiber officinale Roscoe) крохмалю / R. S. Kuk, L. H. Waiga, C. Soltovski de Oliveira, C. D. Bet, L. G. Lacerda, E. Schnitzler // Ukr. Food J.. - 2017. - 6, № 4. - С. 674-685. - Бібліогр.: 26 назв. - англ.

Нетрадиційні джерела крохмалю є цікавими промислові альтернативи, кожне з яких має певні властивості. Дослідженно термічні, морфологічні, структурні та зв'язувальні характеристики крохмалю імбиру. Імбирний крохмаль екстраговано водним процесом, а його характеристики визачено термогравіметрією/похідною термогравіметрією, диференціальною сканувальною калориметрію, швидким віскоамілографічним аналізом, сканувальною електронною мікроскопією та рентгенівською порошковою дифрактометрією. Для зразків крохмалю виявлено аналогічну термостійкість і 3 втрати маси. Виявлено більш високі температури переходу та ентальпію желатинізації для комерційного зразка, який був пов'язаний із більш довгими амілопектиновими ланцюгами завдяки кристалічності B-типу. Крохмаль, одержаний із "солодкого" імбиру, показав найвищу пікову і кінцеву в'язкість, пов'язану з найменшою температурою желатинізації, що є цікавим результатом для харчових технологій, на додачу до низької енергії, необхідної для желатинізації. Еліпсоїдальна форма та тріщини на поверхні гранул нівелювалися мікроскопією, а діаметр гранул комерційних зразків був найменшим. Дифракцію типу A одержано для крохмалів "Солодкий" і "Форте", тоді як комерційний крохмаль був представлений поверхнею типу B. Найбільшу відносну кристалічність виявлено у імбирного крохмалю "Форте". Зроблено висновки, що комерційні зразки крохмалю показали відмінності в порівнянні з відомими різновидами. Виявлено цікаві властивості, що підкреслюють різноманітність "солодкого" імбиру.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л851.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж43715 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського