РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000678531<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Шабінський О. В. 
Економічна суть та науково-методологічні засади управління економічною безпекою підприємств аграрного сектору / О. В. Шабінський, М. О. Євдокімова, М. М. Фурдак // Вісн. Харків. нац. техн. ун-ту сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - 2017. - Вип. 182. - С. 47-59. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Управління економічною безпекою підприємств аграрного сектору доцільно здійснювати на основі розробленої авторами теорії "Безпека-менеджмент", враховуючи особливості АПК у стані трансформаційних змін та особливості об'єкта управління - економічної безпеки, тобто існування економічних загроз. Безпека-менеджмент являє собою, у нашому випадку, систему керування загрозами та економічними відносинами в АПК, які виникають у процесі цього керування. Безпека-менеджмент як система керування складається з двох підсистем: керованої підсистеми (об'єкт керування) і керуючої підсистеми (суб'єкт керування). Керування загрозами - це не тільки управління ними, спрямоване на подолання загроз, але і покликане заздалегідь прогнозувати і запобігати неплатоспроможності аграрних підприємств та протиставляти йому стратегічну програму підвищення конкурентних переваг і фінансового оздоровлення. Сформульована концепція включає наступні основні положення: попередню діагностику причин виникнення загроз; аналіз зовнішнього середовища і потенціалу конкурентних переваг аграрного підприємства для вибору стратегії його розвитку; бізнес-планування підвищення конкурентних переваг і фінансового оздоровлення підприємства; розробку процедур фінансового оздоровлення підприємства і системи контролю за їх реалізацією.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321-995-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61599 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського