РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000680086<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Сабокар О. С. 
Вплив геометричних параметрів і магнітних властивостей тонкостінних металів на процеси індукційного нагріву / О. С. Сабокар // Наук. вісті НТУУ "КПІ". - 2017. - № 6. - С. 87-92. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Використання індукційного нагріву в технологіях безконтактної обробки листових металів є актуальною пропозицією, що надає змогу підвищити ефективні показники виконуваних операцій. Більшість застосовуваних систем індукційного нагріву, через високий рівень використовуваної потужності, працюють у режимах глибокого насичення металу. Актуальним є питання перебігу електродинамічних процесів для показника магнітної проникності в області неглибокого насичення металу. Мета дослідження - аналіз особливостей перебігу електромагнітних процесів у феромагнітному листовому металі, що перебуває в змінному магнітному полі зовнішнього індуктора, для визначення оптимальних характеристик системи. Зведення системи рівнянь Максвелла відповідно до прийнятих допущень фізико-математичної моделі для одержання числових оцінок. Отримані аналітичні залежності, що є розв'язком фізико-математичної задачі в межах прийнятої моделі, проаналізовано з урахуванням відповідних числових оцінок. Висновки: числові оцінки показали, що варіація параметра магнітної проникності металу об'єкта, як і ступінь його насичення при протіканні вихрових струмів, істотно впливає на час нагрівання металу. Відхід від стану насичення зменшує ефективність процесу нагріву.


Індекс рубрикатора НБУВ: К651.011.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16492 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського