РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000680782<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Продан Т. О. 
Результати контрольованої стимуляції овуляції у програмах донації ооцитів / Т. О. Продан, Н. О. Данкович, О. М. Бабенко // Здоровье женщины. - 2018. - № 1. - С. 77-79. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Мета дослідження - вивчення ефективності контрольованої стимуляції овуляції у донорів ооцитів залежно від протоколу стимуляції. Для досягнення поставленої мети проаналізовано медичну документацію 120 донорів ооцитів, яким проводили стимуляцію суперовуляції у медичному центрі "Мати та дитина" у 2012 - 2015 рр. Усі картки були розділені на дві групи: у першу групу ввійшли жінки, у яких у циклі стимуляції для попередження передчасних піків лютеїнізувального гормону використовували агоніст гонадотропін-рилізинг-гормону (а-ГнРГ) (n = 70), а у другу жінки, у яких використовували антагоніст ГнРГ (n = 50). Середня тривалість стимуляції у разі використання а-ГнРГ була у середньому на 2 дні довше. Загальна кількість витраченого рекомбінантного фолікулостимулювального гормону була також достовірно (у середньому на 500 МО) більшою, а отриманих фолікулів та яйцеклітин менше. Проведене дослідження встановило, що оптимальним у програмах отримання донорських ооцитів є протокол стимуляції суперовуляції з використанням щодобових доз антагоніста а-ГнРГ для попередження передчасних піків лютеїнізувального гормону. Подальший пошук з метою оптимізації схем стимуляції суперовуляції у донорів доцільно проводити у межах саме даного протоколу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р712.54-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського