РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000681684<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Ільницький Г. І. 
Методологія викладання дисципліни "Туберкульоз" студентам з англомовною формою навчання з використанням комп'ютерно-інформаційних технологій / Г. І. Ільницький, Л. І. Білозір, О. В. Бойко, У. Б. Чуловська, О. А Невзгода // Львів. клініч. вісн. - 2013. - № 3. - С. 57-60. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

На етапі невпинного прогресу науки і техніки особливої актуальності набуває якість освіти, а отже, й застосування інноваційних технологій, що надає змогу вдосконалювати її. Мета роботи - висвітлити методологію викладання дисципліни "туберкульоз" студентам з аніломовною формою навчання з використанням комп'ютерно-інформаційних технологій. Висвітлено досвід кафедри фтизіатрії і пульмонології у проведенні навчального процесу серед студентів з англомовною формою навчання. Розглянуто досягнення, проблеми і шляхи їх удосконалення за умов входження до європейського освітнього простору. Напрацювання колективу кафедри фтизіатрії і пульмонології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького в комплексі з сучасним оснащенням навчальних кімнат і лекційних аудиторій, динамічне забезпечення педагогічного процесу новітніми інформаційними технологіями, систематичне оновлення та поповнення матеріалів, включаючи стендові й тестові завдання, а також усебічна видавнича діяльність сприяють не тільки постійному підвищенню якості навчального процесу, але й зростанню зацікавленості студентів предметом і проблемами фтизіатрії, що позитивно впливає на перспективу подальшої професійної орієнтації майбутніх лікарів. Висновки: досягнення на ниві здобуття сучасної медичної освіти у вищих закладах освіти України сприятимуть залученню на навчання нових іноземних громадян. Високий професіоналізм і духовність, надбання української, зокрема і львівської, медичної школи можуть прислужитися за межами нашої країни. Україна, дотримуючись глобальних освітніх тенденцій, посяде достойне місце у сучасному інформаційному світі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р54 р

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100996 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського