РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000683417<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Корчинська О. О. 
Сучасні погляди на етіопатогенез прееклампсії / О. О. Корчинська, К. П. Костур, Н. В. Криванич, С. Жултакова, Ш. Андрашчикова, А. Шлоссерова, Г. Галдунова, Л. Рібарова // Україна. Здоров'я нації. - 2018. - № 1. - С. 113-118. - Бібліогр.: 30 назв. - укp.

Мета роботи - розглянути особливості розвитку прееклампсії у вагітних. Використано дані літератури вітчизняних і зарубіжних авторів у медичній бібліотеці Закарпатського обласного інформаційно-аналітичного центру, джерела інтернету. Прееклампсія належить до найбільш серйозних гіпертензивних порушень у зв'язку з впливом на здоров'я матері і дитини. Існує понад 30 етіопатогенетичних тверджень про виникнення прееклампсії. Проте жодне однозначно не пояснює розвитку морфофункціональних і клінічних змін. Але усі вони сходяться на тому, що прееклампсія є мультифакторіальною патологією. Також останнім часом значну увагу учених привертає імунологічна теорія виникнення прееклампсії. Висновки: на сучасному етапі розвитку акушерства і гінекології немає єдиної теорії, яка пояснює розвиток прееклампсії. Більшість гіпотез сходяться на тому, що важливу роль у розвитку прееклампсії відіграють: недостатність спіральних артеріол матки, унаслідок чого порушується плацентарний кровообіг; дисфункція ендотелію посудин, пов'язана з аутоімунними порушеннями в результаті вагітності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.213.026-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25956 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського