РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000683692<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Кривенко В. І. 
Переваги використання онлайн-форм як засобу викладання в інтернатурі / В. І. Кривенко, І. С. Качан, І. В. Непрядкіна, О. П. Федорова, М. Ю. Колесник, С. П. Пахомова, Т. Ю. Радомська // Мед. інформатика та інженерія. - 2018. - № 1. - С. 62-66. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Наведено результати аналізу ефективності використання онлайн-форм у процесі опанування дисципліни "внутрішні хвороби". Проведено педагогічний експеримент із включенням 46 лікарів-інтернів, які займалися на кафедрі в період 2016 - 2017 рр. Встановлено, що використання онлайн-форм надає змогу підвищити ефективність навчального процесу за рахунок зменшення часу, який витрачається на обробку результатів опитування, і поліпшення рівня засвоєння матеріалу та "виживаності" знань лікарів-інтернів за допомогою наочного представлення результатів вихідного випробування і предметної дискусії з проблемних питань. Онлайн-опитування характеризується більшою об'єктивністю і, як наслідок, більш позитивним стимулюючим впливом на пізнавальну діяльність лікаря-інтерна. У запропонованій методиці перевірка виконання ситуаційних завдань виконується централізовано, за єдиними критеріями, що надає змогу з достатньою підставою судити про загальний ступінь сформованості відповідних знань і навиків, виявляти типові помилки і на цій основі корегувати та надалі вдосконалювати навчальний процес. Поєднання онлайн-опитування як форми перевірки з традиційними засобами контролю, а також із самоконтролем може сприяти виробленню реальної системи об'єктивної оцінки знань і реалізації головного завдання освітнього процесу - формуванню міцних знань і забезпеченню високої якості підготовки майбутніх фахівців.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР) р3-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25988 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського