РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000684641<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Павленко С. І. 
Розробка експериментальної установки для дослідження технічних засобів механізованих технологічних процесів компостування органічних відходів / С. І. Павленко // Техн. сервіс агропром., ліс. та трансп. комплексів. - 2018. - № 12. - С. 43-49. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Механізоване компостування органічних відходів включає різноманітні механічні процеси, змішування, подрібнення сировини, її перелопачування для забезпечення біологічних процесів. Розробка конструкції універсальної установки для дослідження механічних процесів при компостуванні слугує для вирішення даної проблеми. Мета роботи - розробка установки, що відповідає вимогам технологічних регламентів механізованого приготування компостів з широкими технічними можливостями для дослідження конструктивно-режимних параметрів. Універсальність експериментальної установки передбачає дослідження різних за конструкцією бітерів і робочих органів роторно-фрезерного типу, що мають різні організаційні способи і переміщення сировини і забезпечує робочу швидкість від 0,05 м/с до 0,5 м/с. Для забезпечення технічних вимог елементи конструкції рами: боковини, дах виконані роз'ємними і з'єднуються стягуючими шпильками. Висота і ширина змінюється в межах 1 м. робочі органи - бітери (барабани) мають відповідну ширину захвату 2,0 і 2,5 м і діаметри від 350 мм до 550 (600 мм). Бітери можуть установлюватись в одновальному або двухвальному варіантах зі зміною вильоту відносно осі нижнього барабану на +- 300 мм. Крок гвинтової лінії - змінний від 250 до 350 мм. Привід робочих органів від електродвигуна, потужністю 5 кВт з двухступінчатим ланцюговим редуктором. Передбачено установку електроприводу на 10 і 20 кВт. Частота обертання органу змінюється за допомогою змінних зірочок від 140 до 700 хв<^>-1. Конструкція установки дозволяє вивчати вплив конструктивно-режимних параметрів на форму надбітерного простору: полусфера, трапеціїдальна, трикутникова. Технологічно установка дозволяє налаштовуватись та моделювати складні багатокомпонентні суміші і відпрацьовувати параметри в широкому діапазоні техніко-економічних показників і фізико-механічних властивостей. В результаті розроблена експериментальна установка для дослідження технічних засобів механізованих технологічних процесів компостування органічних відходів, яка дозволяє обгрунтувати режим роботи робочих органів і вибирати раціональні параметри при розробці технологічно-регламентно-складних багатокомпонентних сумішей з необхідними якісними показниками.


Індекс рубрикатора НБУВ: П040.23 + П072.44

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101210 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського