Горбатюк В. "Спасибі Вам за теплі батьківські слова". Листування Микити Годованця з Галиною Тарасюк / В. Горбатюк // Слово і Час. - 2017. - № 5. - С. 79-100. - укp.
Подано листування майстра української байки XX ст. Микити Годованця (1893 - 1974 рр.) з ученицею Мочульської середньої школи на Вінниччині Галиною Тарасюк - нині добре знаною в Україні письменницею.
Шифр НБУВ: Ж27444Пошук видання у каталогах НБУВДодаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"