РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000686676<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Савченко В. М. 
Експериментальні дослідження форсунок водовипарних систем зволоження високого тиску / В. М. Савченко, С. В. Міненко, В. В. Крот // Вісн. Харків. нац. техн. ун-ту сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - 2018. - Вип. 192. - С. 256-265. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

На підставі аналізу сучасних систем підтримання мікроклімату в середовищі захищеного грунту виявлено широке застосування водовипарних систем, що працюють на високому тиску. Це надає змогу зменшити величину крапель води, що виходить із сопла форсунки і сприяє якісному переходу води у вологість, при цьому поглинається велика кількість тепла, що знижує температуру приміщень. Аналіз публікацій виявив недостатню кількість досліджень в галузі надійності роботи форсунок, як основного вузла системи, некоректна робота яких впливає на якість розпилення води і якість їх роботи. Основними параметрами, що досліджувалися, були забрудненість фільтрів форсунок за їх різного напрацювання, продуктивність форсунок зі змінним. Розглянуто експериментальні дослідження роботи форсунок з різним напрацюванням напрацювання, а також факел розпилу форсунок як основного параметра якості роботи форсунки. З'ясовано, що у разі напрацювання більше 1500 год фільтри форсунок збільшують свою масу більш ніж на 45 %, що призводить до зниження їх пропускної здатності і, як наслідок, зниження продуктивності форсунок більш ніж на 20 %. При цьому факел розпилу не покриває необхідну площу, що призводить до погіршення роботи системи та появи мікропротягів у вертикальній площині. Експериментальні дослідження показали необхідність проведення технічного обслуговування форсунок в межах 1200 - 1300 год напрацювання.


Індекс рубрикатора НБУВ: П082.6 + П072.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61599 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського