РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000687982<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Демидко Л. С. 
Напрями удосконалення автоматизованих систем управління для артилерії Сухопутних військ Збройних Сил України / Л. С. Демидко, П. Є. Трофименко, Г. В. Сорокоумов, І. С. Луговський // Системи озброєння і військ. техніка. - 2018. - № 2. - С. 83-88. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Розглянуто загальні напрями, які доцільно врахувати під час удосконалення автоматизованих систем управління артилерії Сухопутних військ ЗС України. Сучасний рівень розвитку обчислювальної техніки, засобів зв'язку і передачі даних, інформаційних технологій відкриває широкі можливості щодо автоматизації процесів управління. Існуючі математичні методи дозволяють формалізувати основні задачі управління. Все це створює передумови для успішної розробки і втілення КАУ артилерійськими частинами та підрозділами. Нові форми та способи застосування військ, прийняття нових військово-стратегічних концепцій наприкінці ХХ - початку ХХІ сторіччя значно посилили увагу військово-політичного керівництва провідних у воєнному відношенні країн членів НАТО до питань управління Збройними Силами на усіх рівнях і особливо у ланці рота (батарея) - батальйон (дивізіон). Проведено аналіз закордонних зразків автоматизованих систем управління (АСУ) для артилерійських підрозділів та еволюція їх розвитку. З урахуванням досвіду та досягнень армій передових країн світу у піднятому питанні, намічені напрями удосконалення вітчизняних АСУ артилерії на сучасному етапі. Результати досліджень показали, що головною метою удосконалення вітчизняних АСУ є поєднання апаратних і програмних засобів картографічного забезпечення типу ГІС повної автоматизації усіх розрахунків, а також передачі команд та цілевказань через цифрові канали зв'язку (короткохвильові та цифрові радіостанції, що відповідають стандартам захищеного зв'язку армій НАТО).


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц54

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25328 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського