РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000688344<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Hvorost М. 
Identification and diagnostics of functioning parameters of asynchronous traction motors = Тактика ідентифікації та діагностики параметрів функціонування асинхронних тягових електричних двигунів / М. Hvorost, L. Smenova, I. Kasatkina, M. Baranovskaya // Електромех. і енергозберігаючі системи. - 2017. - № 4. - С. 8-20. - Бібліогр.: 16 назв. - англ.

У практиці ремонту електрорухомого складу внутрішньошахтного транспорту на гірничорудних підприємствах України домінує негативна тенденція ремонту не за "фактом", а за "планом". Причиною такої "ідеології ремонту" є відсутність в експлуатованих структурах тягових електротехнічних комплексів шахтних електровозів систем контролю стану параметрів обладнання і відсутність інформації про реальний технічний стан елементів тягового комплексу. Викладено авторський погляд будови тактики ідентифікації та діагностики параметрів функціонування тягових асинхронних електричних двигунів у складі тягових модулів електрифікованих видів транспорту. Запропоновано послідовність організації цього процесу і методика обробки одержуваних експериментальних даних. Запропоновано та обгрунтовано послідовність операцій під час ідентифікації електричних параметрів тягових асинхронних двигунів у комплексі тягових електротехнічних комплексів шахтних електровозів. Сформовано модель об'єкта для проведення моніторингу. Обрано структуру послідовності операцій ідентифікації визначення режимів роботи, який реалізується в той чи інший спосіб під час виконання команд машиніста електровоза. Розроблено алгоритм, який за режимом двофазного включення обмоток статора на постійну напругу дозволяє визначати активні опори статора і ротора та проводить діагностику елементів електроприводу. Для практичної реалізації розроблено й запропоновано алгоритм ідентифікації одного з коефіцієнтів співвідношень параметрів за інтегральною похибкою відхилення реальних і розрахункових перехідних процесів по струму статора і швидкості асинхронного двигуна. Результати проведених досліджень свідчать про досить високу точність запропонованого способу ідентифікації: максимальна похибка становить 6,20 %, мінімальна - 0,13 %. Розроблений спосіб ідентифікації відрізняється від відомих відносною простотою обчислень і відсутністю обчислень складних функцій та може бути реалізований за допомогою спеціалізованих мікропроцесорів для керування електродвигунами змінного струму.


Індекс рубрикатора НБУВ: И164.22-53

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100119 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського