Сивак Л. А. Збереження фертильності у пацієнтів з раком грудної залози / Л. А. Сивак, С. А. Лялькін, О. М. Мартинюк, І. В. Досенко, Н. О. Верьовкіна, Т. Є. Тарасенко, І. І. Смоланка (молодший) // Клинич. онкология. - 2018. - 8, № 1. - С. 65-68. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.Сучасний комплексний підхід до лікування хворих на рак грудної залози (РГЗ) дає високі показники виживаності. Попри токсичну дію хіміопрепаратів на функцію яєчників, молоді жінки мають шанси збереження фертильності. У міжнародних онкологічних керівництвах представлено рекомендації щодо збереження функції яєчників у разі застосування хіміотерапії, і одним із доведених методів є прийом аналогів гонадотропін-рилізинг гормонів. Збереження функції яєчників дає можливість підвищення показників народжуваності серед пацієнток, що лікувалися з приводу РГЗ. Питання безпеки вагітності у пацієнток після РГЗ розкрито за результатами метааналізу 14 великих клінічних досліджень. Отже, збереження фертильності у пацієнток, що отримують хіміотерапію, дає шанс на материнство, що покращує не тільки якість життя, а й рівень соціальної адаптації жінки. Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1
Рубрики:
Шифр НБУВ: Ж100603 Пошук видання у каталогах НБУВ
Повний текст Наукова періодика України Додаткова інформація про автора(ів) публікації: (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці) ![](/irbis_nbuv/images/info.png) Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
|