РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000689415<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Матюха Л. Ф. 
Основні підходи лікування інфекції сечовивідних шляхів у практиці сімейного лікаря / Л. Ф. Матюха, Т. А. Титова // Сімейна медицина. - 2018. - № 3. - С. 93-99. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Мета дослідження - вивчення ефективності застосування перорального антимікробного препарату флапрокс та оцінювання динаміки клініко-лабораторних показників у порівнянні з терапією нітрофуранами у пацієнтів із загостренням хронічної інфекції сечовивідних шляхів (ІСШ) за амбулаторних умов. Проведено порівняльне дослідження терапії 40 пацієнтів (16 чоловіків, 24 жінок) із загостренням хронічного пієлонефриту. Учасників дослідження було розподілено на групи. До основної групи (A) увійшли 26 хворих, які одержували препарат флапрокс по 500 мг двічі на добу протягом 10 днів, до контрольної групи (B) - 14 хворих, які одержували препарат нітрофурану 100 мг 4 рази на добу протягом 10 днів. Середній вік пацієнтів становив 39,8 +- 8,9 року. Регресування клінічних проявів ІСШ у процесі дослідження відзначено в обох групах. В основній групі динаміка зменшення симптомів загальної інтоксикації та нормалізації місцевих симптомів і запальних змін у крові та сечі мала більш виражену тенденцію вже з 5-го дня лікування і зберігалася протягом всього курсу терапії. Заключення: застосування препарату флапрокс протягом 10 днів надає змогу достовірно зменшити або усунути прояви дизурії, інфікування сечових шляхів (бактеріурія), запального процесу (лейкоцитурія) без негативних змін у біохімічному аналізі крові. Терапія інфекції сечових шляхів препаратом флапрокс свідчить про ефективність у порівнянні із застосуванням нітрофуранів та досягнення позитивної динаміки клінічних і лабораторних показників у більш стислі терміни.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р696.5-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського