РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000689782<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Сінчук О. М. 
Приватний коментар до проблеми енергетичної безпеки України / О. М. Сінчук, І. О. Сінчук, Т. М. Берідзе // Електромех. і енергозберігаючі системи. - 2018. - № 1. - С. 53-60. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Мета роботи - аналіз сучасного стану паливно-енергетичної бази України; визначення чинників, що загрожують енергетичній безпеці України; дослідження засобів усунення кризових явищ у енергетичному секторі. Дослідження засноване на використанні законів, закономірностей і категоріального апарату. У процесі наукового дослідження використовувалися загальнонаукові методи дослідження (порівняння, узагальнення, метод аналогій, структурний аналіз і синтез), прийоми логіко-теоретичного аналізу, спеціальні економіко-математичні методи. Нормативною базою дослідження послужили офіційні документи різних державних і урядових органів, що відображають і регламентують ті або інші аспекти системи енергобезпеки в межах збору, обробки й надання інформації. Як інформаційні джерела використані законодавчі й нормативні акти, офіційні документи різних державних і урядових органів, що регулюють енергетичне забезпечення на території України, матеріали наукових конференцій і семінарів, ресурси глобальної інформаційної системи інтернет, інформація Державної служби статистики України. Теоретичним підгрунтям досліджень послужили наукові праці вітчизняних і закордонних дослідників у галузі енергетичної безпеки за умов перехідної економіки. Наукова новизна обумовлюється умовами залежності української економіки від кон'юнктури, що складається в її енергетичному секторі. Існує необхідність розробки й утілення шляхів подолання загрозливих для економіки явищ, що є наслідками дисбалансів і криз в енергетиці. Практична значимість полягає в дослідженні чинників-складових енергетичної безпеки, що дозволить визначити відповідні рівні енергетичної безпеки як складової економічного розвитку. Проблеми, висвітлені в роботі, тісно пов'язані з науковими та практичними завданнями щодо ефективного використання та розподілу наявних енергетичних ресурсів, розвитку альтернативної енергетики. Україна є державою з високим рівнем розвитку енергетики. Сьогодні це один з регіональних лідерів у виробництві електричної енергії, вагомий гравець на світових ринках деяких палив (вугілля, урану).


Індекс рубрикатора НБУВ: З1 + У9(4УКР)0-554-995

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100119 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського