РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000690323<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Мамутов В. К. 
Заінтересованість і самопосилення / В. К. Мамутов // Економіка України. - 2018. - № 7. - С. 20-34. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розглянуто окремі приклади розвитку високотехнологічних галузей України, таких як ракетно-космічна й авіабудівна. При цьому наголос робиться на посилення виробничої кооперації з найбільш розвинутими країнами світу, зокрема ЄС, у реалізації амбіційних проектів з одночасним адаптуванням до відповідних стандартів, технологій тощо. Це відповідає інтересам нашої держави, інтересам суспільства; активізація у високотехнологічних галузях економіки має мультиплікаційних ефект прискорення у суміжних сферах і галузях - від підвищення попиту на продукцію металургії до інтенсифікації наукових досліджень у десятках сфер. Зазначено, що за наявності зовнішніх несприятливих факторів для промисловості України (порушено доволі болючу і дискусійну тему розривання коопераційних зв'язків з Російською Федерацією) вдала переорієнтація коопераційних зв'язків здатна в перспективі стати поштовхом для поступального розвитку за умови стабільності правової системи. Така стабільність досягається шляхом компактизації та кодифікації законодавства - Господарського кодексу України (Economic Code), що відповідає практиці нормотворення багатьох країн ЄС. Наведено окремі приклади кодифікації господарського законодавства. Структура таких кодексів дозволяє оцінити структуру господарського законодавства цих країн. За час становлення і кодифікації господарського законодавства сформувався досить великий загін спеціалістів у галузі правового регулювання господарської (в тому числі підприємницької, комерційної) діяльності, який здатен сприяти досягненню названих результатів, розвитку і вдосконаленню правового регулювання у зазначеній сфері. Незважаючи на всі труднощі академічної науки, відповідного потенціалу ще не втрачено. Гармонійне узгодження норм господарського законодавства України з відповідними нормами європейського та міжнародного законодавств є важливим завданням для всієї нашої держави, заінтересованість у реалізації цього напряму необхідно підтримувати і всіляко стимулювати.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.527.5-55 + У9(4УКР)305.851.527.6-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28099 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського