РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000690457<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Пудова С. С. 
Використання мобільного телефону в навчальному процесі / С. С. Пудова // Фіз.-мат. освіта. - 2018. - № 2. - С. 97-101. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Висвітлено питання використання мобільного телефону у навчальному процесі під час вивчення різних дисциплін на підставі аналізу наукових досліджень і публікацій. Зосереджено увагу на досвіді використання мобільного телефону під час вивчення шкільної фізики в різних країнах. Виділено напрямки дослідження проблеми щодо використання мобільного телефону в освіті та наведено приклади такого застосування. Виокремлено загальні для всіх дисциплін приклади використання мобільного засобу навчання, які пов'язані з його функціональними можливостями (відеозйомка, звукозапис, фотозйомка, робота в Інтернеті тощо) та програмним забезпеченням. Зокрема, до таких прикладів віднесено пошукову діяльність в Інтернет-просторі, роботу з електронними словниками, проходження онлайн-тестів, роботу з фото-, аудіо- та відеоматеріалами, спілкування в соцмережах. Наведено приклади розроблених комп'ютерних програм для мобільних телефонів, які можна використовувати у ході вивчення різних дисциплін (іноземні мови, біологія, географія, хімія, математика, фізика, анатомія). Описано можливості використання датчиків мобільного телефону під час вивчення фізики та інших дисциплін природничо-математичного циклу. Виокремлено напрямки фізичних експериментів із застосуванням таких датчиків. В інших прикладах мобільний телефон виступає як засіб для введення документації щодо фізичного експерименту та здійснення онлайн-навчання. Проведено порівняння прикладів використання мобільного телефону під час вивчення фізики у вітчизняній і закордонній освітній практиці. Згадано такі фактори, від яких залежить ефективність та частота використання мобільних телефонів у навчанні: державна освітня політика, готовність учнів і вчителів застосовувати мобільні технології та їх обізнаність у сфері інформаційних технологій, особливості вивчення кожної окремої дисципліни.


Індекс рубрикатора НБУВ: В3 р(4УКР)2-252 + Ч421.253

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101424 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського